Розпочалася реалізація проектів переможців 2018

Реалізовано перший проект-переможець 2018 року у місті Дружківка

Як вже неодноразово повідомлялося, наприкінці 2017 року на пленарному засіданні  сесії міської ради затверджено міську цільову Програму “Громадський бюджет міста Дружківка на 2018-2020 роки”.

Дана програма надає реальний шанс кожному активному дружківчанину долучитися до участі в бюджетному процесі, а найголовніше  – у прямому діалозі з міською владою вирішити  соціально-значущі питання громади  й перетворити своє місто на мрію. Протягом 2018 року бажання спробувати свої сили у розробці проектів виявили 15 дружківчан на загальну суму 1 326 920 грн.  За результатами чесного електронного голосування було відібрано для реалізації 10 проектів, які заплановано виконати протягом 2019 року. Якщо проаналізувати подані проекти, можна зробити висновок що більшість направлені на облаштування дитячих  та спортивно-ігрових майданчиків, гойдалки, креативні лавочки, облаштування пішохідного переходу тощо.

На поточному тижні розпочалася реалізація проектів-переможців. Першим стала реалізація проекту «Облаштування сучасного безпечного пішохідного переходу» на перехресті вулиць Енгельса та Матросова. Чому саме це перехрестя? Автори проекту аргументують це тим, що дане перехрестя щоденно перетинає велика кількість дружківчан: діти, які поспішать до школи, дорослі ведуть малечу до садочка «Дельфін», підлітки, що займаються у Центрі дитячої та юнацької творчості. Тож дана ділянка є досить жвава та потребувала додаткових заходів щодо безпечного пересування

Це реалізація першого проекту Громадського бюджету, але незабаром і всі інші!